09 Червня, 2023 р., 13:24
За  інформацією Рівненського обласного центру з гідрометеорології,                10 червня очікуються впродовж доби грози, вдень місцями шквали 15 – 20 м/с (I рівень небезпечності, жовтий).
08 Червня, 2023 р., 13:15
Орієнтовно субота - неділя буде виїзжати автомобіль, тому збір буде проводитись  до пʼятниці 12: 00.
07 Червня, 2023 р., 07:51
В Рівненській області 07 червня очікуються грози, місцями  шквали 15-20м/с
15 Травня, 2023 р., 11:33
Згідно з рішенням виконавчого комітету Смизької селищної ради №46 від 14 квітня 2023 року, протоколом №1 від 15 травня 2023 року про визнання конкурсу таким, що не відбувся у зв’язку з неподанням конкурсних пропозицій, оголошується повторне проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів в Смизькій громаді.
12 Травня, 2023 р., 14:45
Мінсоцполітики інформує, що  з 16 лютого 2023 року в Єдиній інформаційній системі соціальної сфери (далі - ЄІССС) було впроваджено розділ про надавачів соціальних послуг Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг для роботи у промисловому середовищі (далі - Реєстр).
12 Травня, 2023 р., 13:59
Просимо Вас приділити декілька хвилин свого часу і пройти опитування щодо участі ВПО в житті громади. Прохання заповнити анкету до кінця травня 2023 року. Посилання на анкету ↓
11 Травня, 2023 р., 13:16
Відповідно до подання територіального управління Державної судової адміністрації України в Рівненській області «Про формування та затвердження списку присяжних» від 26.04.2023 року №421-02/23 Дубенська районна рада розпочинає процес формування списку присяжних Дубенського міськрайонного суду у кількості 15 осіб.
11 Травня, 2023 р., 08:45
Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні започаткувала проект «Парламент для села: представництво заради розбудови України» за підтримки грантової програми «Громадяни й парламент: демократичне представництво та ефективна взаємодія в умовах воєнного часу», в межах реалізації Програми USAID «РАДА: наступне покоління». Головною метою проекту є забезпечити системну взаємодію між народними депутатами та їх виборцями, які є діючими і потенційними надавачами послуг сільського зеленого туризму. В рамках цього проекту планується зібрати, опрацювати та донести до народних депутатів інформацію про проблеми та перспективи розвитку СЗТ та напрацювати шляхи подолання існуючих проблем, а також розробити проекти змін та доповнень нормативних документів, що сприятимуть більш успішному розвитку СЗТ в Україні.