04 Січня, 2024 р., 16:51
7-9 січня в Україні очікуються складні погодні умови внаслідок вторгнення арктичного повітря з півночі Європи та утворення активного циклону на півдні країни. Вдень 7 січня та протягом доби 8 січня в Черкаській, Кіровоградській, Полтавській, Дніпропетровській, Харківській областях значний сніг (приріст снігового покриву 10-20 см, в Кіровоградській та Дніпропетровській областях до 30 см); в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Донецькій та Луганській областях значні опади (дощ з переходом в сніг), ожеледь, налипання мокрого снігу (приріст снігового покриву 5-15 см). В центральних, східних та південних областях пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини, снігові замети; на дорогах більшості областей країни ожеледиця. Впродовж 7-9 січня з півночі на південь очікується значне зниження нічної температури до 13-20° морозу (на Чернігівщині та Сумщині до 19-25° морозу), у південній частині до 7-15° морозу. Складні погодні умови можуть призвести до ускладнення роботи комунальних служб та енергетичних підприємств, порушення та припинення руху транспорту на дорогах, погіршення умов життєзабезпечення населення. Директор                                                            Микола КУЛЬБІДА
24 Грудня, 2023 р., 17:47
25 грудня у західних областях, вдень в Україні пориви вітру 17-22 м/с, на високогір'ї Карпат 25-30 м/с. (I рівень небезпечності, жовтий).
02 Грудня, 2023 р., 16:30
За повідомленням Українського гідрометеорологічного центру, 03 грудня значний сніг, на дорогах ожеледиця.
01 Грудня, 2023 р., 13:53
За  інформацією Рівненського обласного центру з гідрометеорології  02 грудня вранці та вдень очікується значний сніг з дощем, ожеледь. Впродовж доби на дорогах  збережеться ожеледиця. Вітер східний, 7-12м/с. Температура вночі  2-7º морозу, вдень від 3º морозу до 2º тепла.
28 Листопада, 2023 р., 11:32
За  інформацією Рівненського обласного центру з гідрометеорології  29 листопада 2023 року очікується вночі значний сніг, мокрий сніг, вранці та вдень пориви північно - західного вітру 15 - 20 м/с, хуртовина. Впродовж доби на дорогах ожеледиця (І рівень небезпечності, жовтий).
28 Листопада, 2023 р., 08:49
В зв’язку з виконанням планових ремонтних робіт на обладнанні Дубенської дільниці    у грудні 2023 року буде тимчасово припинятись електропостачання наступним споживачам:
26 Листопада, 2023 р., 20:55
Попередження про стихійні метеорологічні явища по Україні 27 листопада в Україні пориви вітру 17-22 м/с (І рівень небезпечності, жовтий), вночі та вранці (крім західних, Житомирської, Вінницької і Сумської областей) пориви 25-30 м/с, хуртовини (ІІ рівень небезпечності, помаранчевий); у Київській, Кіровоградській і Полтавській областях значний сніг (І рівень небезпечності, жовтий), у Чернігівській, Сумській та Черкаській областях сильний сніг, снігові замети (ІІ рівень небезпечності, помаранчевий). На дорогах країни ожеледиця (І рівень небезпечності, жовтий).
23 Листопада, 2023 р., 12:17
За повідомленням Українського гідрометеорологічного центру,  cьогодні, 23 листопада, ввечері зі збереженням вночі 24 листопада очікується сильний західний вітер з поривами 25-28м/с (ІІ рівень небезпечності, помаранчевий).
22 Листопада, 2023 р., 07:49
22 листопада на дорогах, крім крайнього півдня, ожеледиця (І рівень небезпечності, жовтий). Погодні умови можуть призвести до погіршення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць.