Дата: 19.04.2018 18:20

ПОВІДОМЛЕННЯ

На виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» відділом архітектури та земельних відносин Смизької селищної ради підготовлено проекти регуляторних актів: «Про встановлення ставок земельного податку на 2019 рік» та «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік».

Проекти регуляторних актів з додатками та аналізи регуляторного впливу оприлюднено шляхом розміщення на офіційному сайті Смизької селищної ради в мережі Інтернет (http://smyzka.gromada.org.ua/).

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб будуть прийматися в письмовій формі відділом архітектури та земельних відносин Смизької селищної ради за адресою: вул. Б. Хмельницького, 37, смт. Смига, тел. 56-1-70 та на електронну пошту за адресою: smyga-sr@ukr.net протягом місяця з дня оприлюднення проектів регуляторних актів з додатками та відповідних аналізів регуляторного впливу.

Секретар селищної ради   В. Мазурок

проект рішення