Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік

Дата: 18.06.2018 17:58

Керуючися статтею 266 Податкового кодексу України, пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Установити на території Смизької селищної ради:

1) ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, згідно з додатком 1;

2) пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 2.

2. Оприлюднити рішення в засобах масової інформації або в інший можливий спосіб.

3. Рішення № 186 від 17.02.2017р. «Про  місцеві  податки  і  збори (податок  на  нерухоме  майно, відмінне  від  земельної  ділянки)» визнати таким, що втратило чинність з 01.01.2019 року.

4. Рішення набирає чинності з 01.01.2019 року.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, житлово – комунального господарства, комунальної власності, підтримки підприємництва, майнової політики та приватизації.

Секретар селищної ради:                                                                 В. Мазурок

Рішення

перелік пільг