Дата: 20.07.2018 15:09

ОГОЛОШЕННЯ

Смизька селищна рада повідомляє про початок проведення громадського слухання щодо детального плану території земельної ділянки площею 0,162 га для будівництва та обслуговування закладів освіти, розташованої за адресою:                 с. Шепетин, вул. Шевченка, 56а, Дубенського району Рівненської області (продовження незавершеного будівництва дитячого садка)

Розробником детального плану є ФОП Назаренко К.Ю. АрКа, Замовником – Смизька селищна рада. Підставою для розроблення детального плану території є рішення Смизької селищної ради № 608 від 23 січня 2018 року Про надання дозволу на виготовлення детального плану забудови території.

Громадське слухання відбудеться 27 серпня 2018 року о 11.00 год. в приміщенні виконавчого комітету № 2 Смизької селищної ради за адресою: Рівненська обл., Дубенський р-н, с. Шепетин, вул. Колгоспна, 4. Пропозиції та зауваження від громадян будуть прийматися за вищевказаною адресою протягом 30 днів від дати опублікування оголошення.