Конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 10.08.2018 15:24

Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Смизької селищної ради

оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

ВАКАНТНА    ПОСАДА:

ВИМОГИ

до кандидата на заміщення вакантної посади

Директор початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Смизька дитяча музична школа» Смизької селищної ради

Керівником закладу може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту не нижче ступеня магістра (у разі відсутності кандидатів з ступенем магістра допускати до конкурсу кандидатів зі ступенем спеціаліст) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний та психологічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Документи, що  подаються на конкурс:

1. Заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

2. Особова картка ( форма П-2 ДС);

3. Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2017 рік;

4. Копія паспорта;

5. Копія реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційного коду);

6. Копія військового  квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

7. Копії документів про освіту;

8. Копія трудової книжки;

9. Дві фотокартки розміром 3 х 4 см.

10. Мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Кандидати можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації.

Документи приймаються протягом 20-ти календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу (до 30 серпня 2018 року), в примішенні Смизької селищної ради вул. Б. Хмельницького, 37. Додаткова інформація надається за тел. 56-1-70. Умови праці згідно контракту.

Конкурсний відбір відбудеться 31 серпня 2018 року о 10:00 год. (для кандидатів на посаду директора початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Смизька дитяча музична школа» Смизької селищної ради ) та о  11:00 год. ( для кандидатів на посаду Директор комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Смизької селищної ради) в приміщенні Будинку культури смт Смига (вул. Б. Хмельницького, 45).

наказ №148

наказ №149