позачергова тридцята сесія 27 серпня 2018 року о 10.00 годині

Дата: 23.08.2018 16:40

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати позачергову  тридцяту сесію  Смизької селищної ради восьмого скликання  27 серпня 2018 року о 10.00 годині в приміщенні будинку культури  з наступним порядком денним:

ПОРЯДОК ДЕННИЙ :

1. Про депутатський запит.
  2. Про внесення змін до розділу ІІІ «Фінансове забезпечення» Програми благоустрою селища Смига та населених пунктів на 2018 рік.
  3. Про внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік.
  4. Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт проїзної частини вул. Заводська з відновленням тротуару в смт. Смига Дубенського району Рівненської області».
  5. Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту  «Капітальний ремонт проїзної частини вул. Незалежності з відновленням тротуару в смт. Смига Дубенського району Рівненської області».
  6. Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту «Капітальний ремонт вул. Дружби в смт.Смига з влаштуванням тротуару та  велодоріжки».
  7. Зміни до структури, штатного розпису бюджетних установ селищної ради.
  8. Про внесення змін до рішення селищної ради від 23.01.2018 №580 «Про план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік».
  9. Про встановлення засобів примусового зниження швидкості, пішохідних переходів та  дорожнії знаків.
  10. Про затвердження Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій адресованих Смизькій селищній раді.
  11. Про розгляд електронної петиції «Смизький спортзал БК».
  12. Про розірвання договору оренди з ПП Салійчук Л.В. (смт. Смига).
  13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність шляхом викупу ПП Салійчук Л.В. (смт. Смига).
  14. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо  встановлення меж земельної  ділянки в натурі  (на місцевості) гр. Загороднього Володимира Антоновича (смт. Смига).
  15. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо  встановлення меж земельної  ділянки в натурі  (на місцевості) гр.Купич  Зінаїди Федорівни (смт. Смига).
  16. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки  гр. Антонюку Василю Ярославовичу (смт. Смига).
  17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шереметі  Олені Володимирівні  жительці села Туря.
  18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Антонюк Анатолію Степановичу жителю села Миньківці.
  19. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шереметі  Олені Володимирівні  жительці села Туря.

Секретар селищної ради                           В.Мазурок

текст розпорядження

положення про порядок подання електронних петицій