Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях населених пунктів Смизької селищної ради

Дата: 17.09.2018 12:08

https://rada.info/upload/users_files/04385391/3ebfe885fc2b554ab38a41e1b4c4eb8d.docПро затвердження Правил благоустрою,

забезпечення чистоти, порядку утримання

і прибирання вуличних, дворових

територій, парків, скверів та додержання

тиші в громадських місцях населених пунктів Смизької

селищної ради

Відповідно до ст. ст. 5, 6, 152, 159. 182 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Закону України «Про благоустрій населених пунктів». Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою підтримання належного санітарного, естетичного стану, дотримання тиші, громадського порядку в селищі, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженнями з постійними комісіями селищна рада

Вирішила:

1.       Затвердити Правила благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях населених пунктів Смизької селищної ради (далі Правила, що додаються).

2.       Виконкому селищної ради:

2.1.      Довести дане рішення в друкованому вигляді до всіх підприємств, установ та організацій Смизької об’єднаної територіальної громади та розмістити на сайті селищної ради;

2.2.      Вживати необхідні заходи щодо додержання юридичними та фізичними особами даних Правил.

3.       Особи, які мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення:

3.1.       Уповноважити депутатів селищної ради, посадових осіб апарату виконкому селищної ради, керівників підприємств комунальної сфери відповідно до п. 2 ст. 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення складати протоколи про адміністративні правопорушення з виявлених порушень Правил благоустрою населених пунктів Смизької селищної ради та надсилати їх відповідно до ст. 257 Кодексу України про адміністративні правопорушення органу, уповноваженому розглядати справу про адміністративне правопорушення.

3.2.       Співробітники поліції та громадського правопорядку відповідно до абзацу першого п. 1 ст. 255 «Кодексу України про адміністративні правопорушення» складають протоколи про адміністративні правопорушення з виявлених порушень Правил благоустрою населених пунктів Смизької селищної ради та надсилають їх відповідно до ст. 257 Кодексу України про адміністративні правопорушення органу, уповноваженому розглядати справу про адміністративне правопорушення.

4.       Дане рішення набирає чинності з дня його оприлюднення.

5.       Дія цього рішення поширюється на всі підприємства, установи та організації незалежно від форми власності та підпорядкування, що знаходяться в межах території громади, а також громадян.

6.     Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради

та першого заступника селищного голови.

Правила