Громадські слухання.

Дата: 09.11.2018 15:34

Дкп «Комунальник» повідомляє про початок проведення громадського слухання щодо детального плану території каналізаційних очисних споруд на земельній ділянці площею 0.90 га за межами населеного пункту смт Смига Дубенського району Рівненської області.

Розробником детального плану є ФОП Назаренко К.Ю. «АрКа», замовником ДКП «Комунальник». Підставою для розроблення детального плану території є розпорядження голови Дубенської РДА № 255 від 03 травня 2017 року «Про надання дозволу на виготовлення детального плану забудови території».

Громадське слухання відбудеться 11.11.2018 року 0 15:00 в приміщенні селищного будинку культури за адресою смт Смига, вул. Незалежності.

Пропозиції та зауваження від громадян прийматимуться протягом 30 днів від дня опублікування оголошення.

Директор ДКП «Комунальник»                                  Кузьмич В.О.