21 Лютого, 2024 р., 11:47
Платники податків Рівненщини перерахували до бюджету майже 2 мільйона гривень рентної плати за користування надрами
20 Лютого, 2024 р., 09:58
Бізнес Рівненщини сплатив понад 242 мільйона гривень ПДВ
19 Лютого, 2024 р., 13:54
Громади Рівненщини отримали понад 50 мільйонів гривень за користування та оренду земель
16 Лютого, 2024 р., 16:51
Платники Рівненщини сплатили до бюджету майже 160  млн грн єдиного податку
13 Лютого, 2024 р., 11:55
Враховуючи зазначене, Смизька селищна рада надає наступні роз'яснення: 1. Усі заклади освіти Смизької селищної ради фінансово автономні, тому процедури закупівлі товарів здійснюють самостійно. Безпосередню відповідальність за проведення закупівель несуть керівники комунальних закладів та уповноважені особи. 2. Для визначення замовником очікуваної вартості предмета закупівлі застосовується Примірна методика визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затверджена наказом Мінекономіки від 18.02.2020 № 275. 3. При визначенні очікуваної вартості предмета закупівлі враховується інформація щодо середніх цін по споживчих товарах, що надається щомісячно Головним управлінням статистики в Рівненській області, а також сезонне коливання цін. 12.02.2024 року в Смизькій селищній раді тимчасовою комісією було здійснено аналіз проведених закладами освіти Смизької громади закупівель продуктів харчування. За результатами роботи комісії було складено порівняльні таблиці середніх споживчих цін на продукти харчування згідно листа ГУ статистики в Рівненській області № 06-17/399-24 від 15.01.2024 та фактичної вартості закуплених продуктів харчування з 01.01.2024 по 07.02.2024 в закладах освіти та встановлено, що у здійсненні закупівель продуктів харчування порушень не виявлено. Керівникам закладів освіти рекомендували: •укладати разові договори на закупівлю продуктів харчування, щоб уникнути зміни цін у зв’язку з інфляцією; •при формуванні та оприлюдненні договорів по закупівлі продуктів харчування надавати характеристику предмету закупівлі; •при закупівлі продуктів орієнтуватися на середні споживчі ціни на продукти харчування.
12 Лютого, 2024 р., 16:06
Кампанія декларування доходів громадян - 2024
09 Лютого, 2024 р., 14:37
Щороку в Україні реєструється більше 10 випадків водно-нітратної метгемоглобінемії. Випадки в родинах  з немовлятами та малюками до 3-х років. Діти вживали суміші, для приготування яких використовувалась вода з колодязів. Найчастіше випадки водно-нітратної метгемоглобінемії реєструвались у селах Київської, Житомирської та Харківської областей.
08 Лютого, 2024 р., 15:14
Платники податків Рівненщини у 2023 році сплатили майже 23 млн грн мінімального податкового зобов’язання