21 Лютого, 2022 р., 15:18
Порушення у сфері обігу підакцизних товарів виявили податківці Рівненщини
28 Січня, 2022 р., 14:41
27 січня відбувся Діалоговий онлайн-майданчик громад-партнерок Програми DOBRE Запорізької області на тему «Як за допомогою інструментів участі вибудувати довгочасне партнерство в громаді».  Підсумковою частиною заходу стала панельна розмова-дискусія «Молодіжні ради як рушій змін в громаді», в якій взяли участь Ірина Полєтуха, радниця міністра у Міністерстві молоді та спорту України, Анастасія Якубіна, членкиня Широківської молодіжної ради, та Катерина Чубар, в.о. голови Пологівської молодіжної ради, із Запоріжжя, Анастасія Дем’янчук, голова Ківерцівської молодіжної ради з Волині та Вікторія Костюк, голова молодіжної ради Смизької громади, яка представила досвід Рівненщини.
27 Січня, 2022 р., 13:23
12 січня відбулося перше засідання робочої групи з робробки Програми розвитку молодіжного середовища Смизької громади на 2022-2024 роки. У роботі взяли участь селищний голова Олександр Федоров, керівниця відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Валентина Нагорна, депутати селищної ради Андрій Петрук та Оксана Дзеканюк, члени ГО «Асоціація ТЕЗА» Геннадій Лагетко та Віталій Міщук, керівники дитячо-юнацького ФК «Єврошпон-Смига» Василь Антонюк та Оксана Костюк і представники молодіжної ради.
24 Січня, 2022 р., 14:10
Запрошуємо жителів Смизької громади до участі у серії навчальних заходів  за участю міжнародних експертів на тему «Алкоголь – Діти – Розвиток». У лютому відбудуться перші вебінари від ГО "Діти з ФАС - це стосується всіх НАС", які мають на меті запустити інформаційну хвилю та допомогти покращити опіку дітей з ФАС і ФАСП по всій Україні як зі сторони сім'ї, так і з боку школи, медичного персоналу, соціальних служб.
04 Січня, 2022 р., 11:50
Напередодні Нового року у Смизькій центральній бібліотеці відбулася англійська вечірка для дітей та молоді, яку організувала Анна Костюк, засновниця клубу «English club G&B», членкиня молодіжної ради Смизької громади, щоб популяризувати вивчення англійської мови серед школярів, допомогти знайти свій спосіб опанування іноземної мови, ознайомити з англійськими різдвяними звичаями і традиціями.
29 Грудня, 2021 р., 09:43
Три молодіжні депутатки Смизької молодіжної ради виграли три мікрогранти на реалізацію своїх соціальних ініціатив від спільноти «Goodacity» в рамках Всеукраїнського проєкту «Щедрий Вівторок & Щедрий Goodacity», який мав на меті залучити більше людей до Щедрого Вівторка - Всеукраїнського дня добрих справ і подарувати 22 іскри добра по 2022 грн до 2022 року.
21 Грудня, 2021 р., 12:59
Щороку команда у складі членів організації, молодіжної ради та волонтерів відвідують 60 родин в усіх населених пунктах Смизької селищної ради, щоб подарувати душевного тепла, подарунки і трохи святкового дива напередодні Дня святого Миколая. Цього разу вдалося зібрати 18 419 грн, понад 50 кг цукерків, 6 ящиків яблук, 3 ящики мандарин, дитячий одяг, канцелярське приладдя, книжки і розмальовки. Команда також змогла залучити мікрогрант у сумі 2 022 грн від #Goodacity на канцтовари в рамках Всеукраїнського дня добрих справ. За ці кошти організація придбала 90 кг мандарин, 47  кг цукерків, канцелярське приладдя і 30 продуктових пакетів.
15 Грудня, 2021 р., 11:34
Проєкт «Лінія життя», який реалізує місцева громадська організація «Агенція розвитку громад «Інтонація ЗМІН», став переможцем обласного конкурсу кращих практик молодіжної роботи у 2021 році на Рівненщині. До розгляду було подано майже два десятка креативних ідей з усіх куточків області, які були реалізовані цього року. Учасники надсилали свої презентації, описи проєктів та їх результати, а вже обласна комісія визначила найкращі.