Порядок відшкодування витрат

до розпорядження

селищного голови

від 18.07. 2017р. №64

відшкодування фактичних витрат на копіювання

або друк документів, що надаються за запитами на публічну інформацію, розпорядником якої є Смизька селищна

рада Дубенського  району Рівненської області та її виконавчі органи

1. Цей Порядок визначає механізм відшкодування запитувачами інформації фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються Смизькою селищною радою Дубенського району Рівненської області (далі – селищна рада) та її виконавчими органами за запитами на інформацію.

2. Цей Порядок застосовується у випадку, коли селищна рада та її виконавчі органи є належними розпорядниками інформації.

3. Документи за запитом на інформацію надаються безкоштовно:

особі у разі надання інформації про неї;

якщо задоволення запиту передбачає виготовлення копій документів обсягом, що не перевищує 10 сторінок;

4. Відшкодування запитувачами інформації фактичних витрат на копіювання або друк документів здійснюється у разі потреби у виготовленні більш як 10 сторінок запитуваних документів, починаючи з одинадцятої  сторінки, відповідно до розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на публічну інформацію, розпорядником якої є селищна рада та її виконавчі органи, затвердженого розпорядженням селищного голови.

5. Виконавчий орган, структурний підрозділ апарату виконавчого комітету селищної ради у разі необхідності здійснення копіювання або друку документів для підготовки відповіді на запит на публічну інформацію обсягом більш як 10 сторінок не пізніше наступного робочого дня з дати отримання запиту подає до відділу фінансового обліку та звітності апарату виконавчого комітету селищної ради повідомлення про розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на публічну інформацію, розпорядником якої є селищна  рада та її виконавчі органи за формою, затвердженою розпорядженням селищного голови (далі Повідомлення).

6. На підставі отриманого Повідомлення відділ фінансового обліку та звітності апарату виконавчого комітету селищної  ради протягом одного робочого дня виписує рахунок на відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на публічну інформацію, розпорядником якої є селищна рада та її виконавчі органи і передає його відповідальному структурному підрозділу, у якого знаходиться запитувана інформація, для направлення запитувачеві інформації разом з повідомленням про продовження строку розгляду запиту, установленого законом.

7. Оплата рахунка здійснюється у будь-якій фінансовій установі у спосіб, зручний для запитувача інформації.

8. Не пізніше наступного дня після надходження коштів від запитувача інформації на розрахунковий рахунок селищної ради відділ фінансового обліку та звітності передає виконавчому органу, структурному підрозділу апарату виконавчого комітету селищної ради, у якому знаходиться запитувана інформація, відомості про оплату фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на публічну інформацію.

9. Запитувані документи надаються запитувачу протягом трьох робочих днів після підтвердження факту повної оплати рахунка.

10. У разі повної або часткової відмови запитувача від оплати рахунка, наданої письмово, йому надається відповідь про відмову у наданні документів за його запитом. Проект такої відповіді готує виконавчий орган, структурний підрозділ апарату виконавчого комітету селищної  ради, у якому знаходиться запитувана інформація.

Секретар селищної ради                                      В.Мазурок