19 Жовтня, 2023 р., 13:33
19 Жовтня, 2023 р., 10:20
Платники податків Рівненщини сплатили 27,1 млн грн заборгованості з ЄСВ
18 Жовтня, 2023 р., 12:02
На колективне звернення жителів населених пунктів Миньківці та Сапанівчик стосовно відновлення автобусного сполучення за маршрутом Дубно-Сапанівчик по неділях, повідомляємо, що Дубенською районною військовою адміністрацією надіслано лист директору ТзОВ АТП «Барвінок» Степану Зубкевичу щодо вищезазначеного питання.
18 Жовтня, 2023 р., 09:17
 Президент України підписав Закон №9185 «Про внесення змін до Кримінального, Кримінального процесуального кодексів України та інших законодавчих актів України щодо удосконалення видів кримінальних покарань в умовах воєнного стану». Згідно із ним за деякі кримінальні правопорушення каратимуть пробаційним наглядом. При цьому він буде одним із основних видів покарання, на рівні з обмеженням чи позбавленням волі, але в той же час буде їхньою альтернативою. Отже, тепер деяким категоріям правопорушників вдасться уникнути в’язниці, але не покарання!
18 Жовтня, 2023 р., 08:01
Місцеві бюджети  Рівненщині отримали понад 19 мільйонів гривень за право торгівлі підакцизними товарами
16 Жовтня, 2023 р., 14:57
Місцеві  бюджети Рівненщини отримали майже 144 млн грн податку на нерухомість