07 Листопада, 2023 р., 15:17
На потреби територіальних громад Рівненщини платники податків сплатили понад 8,6 мільярда гривень
07 Листопада, 2023 р., 13:15
Євген ТИМОЩУК, Роман БАЙДЮК, Михайло ГРИНЮК та Роман ОСТАПЧУК протягом тижня за три дні відремонтували дахи на трьох приватних будівлях. Цим самим пришвидшили можливість жителям громади повернутися до нормального життя. Наші земляки проявили свою майстерність, вміння, відповідальність, професіоналізм, за що були відзначені Подякою начальника Кочубеївської СВА.
06 Листопада, 2023 р., 08:14
З метою попередження витоку інформації, розголошення якої може призвести до обізнаності противника про рівень безпеки об'єктів критичної інфраструктури України, рівень їх захисту та про дії Збройних Сил України, інших складових сил оборони, негативно вплинути на хід виконання завдань за призначенням під час дії правового режиму воєнного стану, діє заборона здійснення фото та відео зйомки, а саме:
03 Листопада, 2023 р., 16:16
Українці, які потребують розв’язання питань щодо володіння чи користування землею, можуть безоплатно отримати консультацію юриста від системи безоплатної правничої допомоги. З початку року такою можливістю скористались понад 17 тисяч українців.
03 Листопада, 2023 р., 15:06
Фінансова підтримка  країни від платників Рівненщини – 14,2 мільярда сплачених податків
03 Листопада, 2023 р., 08:22
До податкової служби області надійшло  205 письмових звернень від громадян
02 Листопада, 2023 р., 14:54
За повідомленням Українського гідрометеорологічного центру, 3 листопада очікуються пориви вітру 15 – 20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий).
02 Листопада, 2023 р., 14:53
Для платників податків Рівненщини сформовано 11640 сертифікатів електронних ключів
02 Листопада, 2023 р., 09:30
Міністерство у справах ветеранів України відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів та спортивних змагань України на 2023 рік та на запрошення Військовоповітряних сил США (програма Air Force Wounded Warrior (AFW2) здійснює організацію та забезпечення підготовки збірної команди України для участі у 2024 році у міжнародних змаганнях “United States Air Force Trials”, які відбудуться 04-16 березня 2024 року у м. Лас-Вегасі, штат Невада, США.