16 Листопада, 2023 р., 15:39
Податківці Рівненщини за десять місяців 2023  року опрацювали 188 запитів на отримання публічної інформації
14 Листопада, 2023 р., 11:28
Протягом останнього часу в Україні спостерігається погіршення епідемічної ситуації щодо захворюваності на вірусний гепатит А(ВГА), зокрема  захворюваність зареєстрована  в Вінницькій, Івано-Франківській областях. Враховуючи осінньо-зимову сезонність гепатиту А, можливе подальше збільшення числа захворілих та поширення хвороби в інші регіони держави.
14 Листопада, 2023 р., 09:19
«Хочеш мати друга? Будь другом!»
13 Листопада, 2023 р., 15:20
Територіальні громади Рівненщини отримали від податку на нерухоме майно майже 175 млн гривень
09 Листопада, 2023 р., 09:59
Платники Рівненщини сплатили до бюджету майже 879  млн грн єдиного податку
08 Листопада, 2023 р., 11:49
З офіційних доходів жителів Рівненщини  до бюджету надійшло понад
07 Листопада, 2023 р., 15:17
На потреби територіальних громад Рівненщини платники податків сплатили понад 8,6 мільярда гривень
07 Листопада, 2023 р., 13:15
Євген ТИМОЩУК, Роман БАЙДЮК, Михайло ГРИНЮК та Роман ОСТАПЧУК протягом тижня за три дні відремонтували дахи на трьох приватних будівлях. Цим самим пришвидшили можливість жителям громади повернутися до нормального життя. Наші земляки проявили свою майстерність, вміння, відповідальність, професіоналізм, за що були відзначені Подякою начальника Кочубеївської СВА.
06 Листопада, 2023 р., 08:14
З метою попередження витоку інформації, розголошення якої може призвести до обізнаності противника про рівень безпеки об'єктів критичної інфраструктури України, рівень їх захисту та про дії Збройних Сил України, інших складових сил оборони, негативно вплинути на хід виконання завдань за призначенням під час дії правового режиму воєнного стану, діє заборона здійснення фото та відео зйомки, а саме: