31 Січня, 2024 р., 15:01
Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в рамках реалізації підходу «Єдине здоров’я» за результатами конференції щодо сказу в Україні «Співпрацюй, навчайся, ліквідуй!», яка організована ВООЗ у співпраці з Держпродспоживслужбою, МОЗ, Центром громадського здоров’я МОЗ (ЦГЗ) та у партнерстві з Продовольчою та сільськогосподарською організацією (FAO) і Всесвітньою організацією охорони здоров'я тварин (WOAH) за фінансової підтримки Уряду Німеччини та проходила 18-19 жовтня 2023 року, з метою підвищення обізнаності громадян щодо небезпечності сказу для тварин та людей, а також інформування стосовно профілактики сказу розробила інформаційні матеріали, а саме: український переклад брошури «Хочеш мати друга, будь другом!» та глобальний стратегічний план із ліквідації сказу людини, що передається собаками до 2030 року «Нуль до 2023 р.».
30 Січня, 2024 р., 16:34
За спеціальне використання води платники Рівненщини сплатили майже 53 млн грн рентної плати
29 Січня, 2024 р., 10:29
Про підсумки роботи податкових аудиторів Рівненщини за 12 місяців 2023 року
26 Січня, 2024 р., 09:07
На базі Дубенського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Рівненській області спільно з Мережею Кіноклубів Docudays UA ще у березні 2023 року було створено кіноклуб Докудейс. З метою виправлення та перевиховання засуджених осіб, які перебувають на обліку, а також для ефективного проведення з ними соціально-виховної роботи, модератором Кіноклубу психологом відділу Юлією Чиж постійно проводяться зустрічі із суб’єктами пробації для перегляду найбільш резонансних та цікавих стрічок з жанру документалістики.  Після перегляду відбуваються тематичні дискусії та обговорення фільмів, аналіз порушених проблем та пошук оптимальних шляхів їх вирішення.
24 Січня, 2024 р., 15:59
У 2023 році за рахунок застосування заходів стягнення податкового боргу до зведеного бюджету надійшло більше 125 млн гривень
17 Січня, 2024 р., 17:26
З початку року суб’єкти господарювання Рівненщини сплатили понад 188 мільйонів гривень акцизного податку